Sıvı Organik Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi

Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 1
Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 2
Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 3
Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 6
Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 7
Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi - 8

Sıvı Organik Büyükbaş Hayvan Yem Premiksi

“Besi Sığırlarına Özel Olarak Üretilmiş Kaliteli Premiks Kaynağı”

Anadolu Harman Besi Premiks, besi danalarının ve sığırlarının sağlığını, besi performansını ve karkas – et kalitesini optimize etmek amacıyla özel olarak formüle edilmiş olan kaliteli bir premiks kaynağıdır.

✓İçeriğindeki bitki özütleri ile vitamin ve mineraller sayesinde besi hayvanlarını sakinleştirir, atlama ve tos vurma gibi huzursuzluğa yol açan davranışları minimize eder.✓Kaliteli ve zengin vitamin-mineral içeriği ile besi sığırlarının hızlı gelişimini sağlar, hayvanları daha kısa sürede kesim olgunluğuna ulaştırır. ✓Zengin E vitamini ve selenyum içeriği sayesinde besi sığırlarını oksidatif strese karşı korur, kırmızı etin renk ve kalitesinin daha uzun süre korunmasını sağlar. ✓ İştah açıcı vitamin ve aromatik maddeler içerir, yem tüketimini destekleyerek besi performansını iyileştirir.✓ Bileşimindeki zengin vitamin, mineral ve canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) ile besi sığırlarında bağışıklık sistemini destekler, hastalıklara karşı koruma sağlar,✓ İçeriğindeki zengin vitamin, mineral ve maya sayesinde sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltır, yem tüketimini ve sindirimini artırarak besi performansını artırır. ✓Zengin canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) ve soda içeriği ile besi sığırlarında rumen sindirim etkinliğini artırır, öte yandan laktik asidoz riskini azaltır. ✓ İçerdiği kaliteli toksin bağlayıcılar sayesinde düşük kaliteli kaba yemlerin tüketiminden kaynaklanan toksinleri etkisiz hale getirerek hayvan sağlığını destekler. ✓ İçeriğindeki biyotin ve çinko sayesinde ayak problemlerini önler.✓ İçeriğindeki doğal larva öldürücü katkılar ile sinek mücadelesine önemli ölçüde destek verir.

✓ Anadolu Harman Besi Premiks besiye alınan danaların veya sığırların besi periyodu süresince kullanılır.

✓ Anadolu Harman Besi Premiks günlük 50 gram olacak şekilde rasyona ilave edilir.

✓ Anadolu Harman Besi Premiks bir yem katkı maddesidir, ilaç olarak kullanılmaz.

✓ Anadolu Harman Besi Premiks sadece besiye alınan danalar veya sığırlar için kullanılır.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

✓ İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

✓ İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

✓ İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

✓ Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

✓ İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

✓ İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Anadolu Harman Kullanma Klavuzu
Aynı Gün Kargo İmkanı.

Bu Gün Teslimat

Aynı Gün Kargo İmkanı.

Değişim Garantisi İmkanı.

Değişim Garantisi

Değişim Garantisi İmkanı.

Güvenli Alışveriş Yapın.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş Yapın.