Sıvı Organik Küçükbaş Hayvanları Yem Premiksi

Küçükbaş Yem Premiksi - 1
Küçükbaş Yem Premiksi - 2
Küçükbaş Yem Premiksi - 3
Küçükbaş Yem Premiksi - 6
Küçükbaş Yem Premiksi - 7
Küçükbaş Yem Premiksi - 8

Sıvı Organik Küçükbaş Hayvan Yem Premiksi

"Koyun ve Koçlar İçin Kaliteli Protein ve Premiks Kaynağı”

✓ Koyunların toplu koça gelmesine yardımcı olur.

✓ İkizlik veya çoğuz doğum oranını artırmada etkilidir.

✓ Süngerleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

✓ Enjeksiyon ile vitamin mineral (A, D, E, Selenyum vb.) verilmesine gerek kalmaz.

✓ Fabrika yeminden 1'e 3 oranında tasarruf sağlatır.

✓ Kuzu doğum ağırlığını ve yaşama gücünü artırır.

✓ Koyunların sütünü artırır ve laktasyon süresini uzatır.

✓ Koçların sperm kalitesi ve miktarını artırır.

✓ Koçların aşım gücünü artırır.

✓ Kaliteli bitkisel protein içerir, protein yapısında olmayan azotlu maddeler (NPN; üre, amonyum sülfat) içermez. ✓ Zengin vitamin ve mineral içeriği ile koyunlarda yumurta sayısı ve kalitesi ile koçlarda sperm kalitesi ve miktarını artırarak ikiz veya çoğuz gebelikleri artırır. ✓ Zengin E vitamini ve selenyum içeriği ile koyunlarda kızgınlık ve döl tutma etkinliğini olumsuz yönde etkileyen oksidatif stresi azaltır. ✓ Zengin E vitamini ve selenyum içeriği ile koçlarda aşım döneminde oluşan oksidatif stresi azaltır. ✓ Zengin vitamin ve mineral içeriği ile koyunlarda ve koçlarda bağışıklık sistemini destekleyerek enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. ✓ İçerdiği organik asitler ve prebiotik (mannan oligosakkarit) sayesinde bağırsak mikroflorasını düzenleyerek hayvanların bağışıklığını ve sağlığını destekler. ✓Yüksek E vitamini ve selenyum ile koyunlarda ve koçlarda sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltır. ✓ İçerdiği biyotin ve çinko sayesinde koyunlarda ve koçlarda ayak problemlerini önler. ✓ Zengin canlı maya içeriği ile koyunlarda ve koçlarda sıcaklık stresinin olumsuz etkilerini azaltır buna karşın rumen sağlığını ve sindirim etkinliğini artırır. ✓ İçerdiği toksin bağlayıcılar sayesinde kaba yemlerin üretim ve depolanmasından kaynaklanan toksinleri bağlayarak koyunlarda ve koçlarda sağlık ve üreme sistemini korur.

✓ Anadolu Harman Koyun-Koç ProPremiks, koyun başına sabah 50 gram akşam 50 gram olmak üzere günde toplam 100 gram olacak şekilde rasyona ilave edilmek suretiyle kullanılır.

✓ Anadolu Harman Koyun-Koç ProPremiks, koç başına sabah 100 gram akşam 100 gram olmak üzere günde toplam 200 gram olacak şekilde rasyona ilave edilmek suretiyle kullanılır.

✓ Anadolu Harman Koyun-Koç ProPremiks, bir yem katkı maddesidir, ilaç olarak kullanılmaz.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

✓ İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

✓ İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

✓ İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

✓ Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

✓ İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

✓ İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Anadolu Harman Kullanma Klavuzu
Aynı Gün Kargo İmkanı.

Bu Gün Teslimat

Aynı Gün Kargo İmkanı.

Değişim Garantisi İmkanı.

Değişim Garantisi

Değişim Garantisi İmkanı.

Güvenli Alışveriş Yapın.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş Yapın.